Kilka słów o nas

O nas

Zajmujemy się szeroko rozumianą i kompleksową realizacją projektów budowlanych, począwszy od etapów pozyskania wszelakich zgód i pozwoleń, wymaganych prawem budowlanym poprzez projektowanie naszym zespołem projektowym, a skończywszy na ostatecznym wykonaniu i uzyskaniu pozwoleń na użytkowanie realizowanych obiektów. Nasze doświadczenie budujemy już od roku 2004 kiedy to na początku sierpnia tegoż roku zaistnieliśmy na rynku jako Silta.


Szczegółowo naszą pracę można zakwalifikować jako kompleksową realizacje Generalnego Wykonawstwa w zakresach:
  • roboty budowlano – konstrukcyjne
  • prace z dziedziny energetyki cieplnej
  • instalacje wentylacyjno – grzewcze z uwzględnieniem alternatywnych źródeł energii oraz wodno – kanalizacyjne

Ponadto wykonujemy również zlecenia z zakresu budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego. Śmiało możemy przyznać, że żadne wyzwania nie są dla nas straszne.

Wykonaliśmy już z powodzeniem liczne prace nie tylko na terenie Warszawy i okolic, ale w wielu miejscach w Polsce. Odległość, czy trudna lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem. Docieramy wszędzie tam, gdzie potrzebuje nas klient i wykonujemy zlecenia sprawnie, ale z należytą starannością o czym poświadczyć mogą nasi dotychczasowi klienci. Wszelkie zadania wykonujemy z zachowaniem najwyższej jakości , bezpieczeństwa i profesjonalizmu zarówno dla klientów biznesowych jak również detalicznych. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki "Zaufali nam".